Отзывы о компании Naturalissimo
- Карина І.
Щиро вдячна виробнику Naturalissimo за натуральну органічну косметику! Я в захваті від неї, звісно «не органікою єдиною»))), але ці органічні засоби протягом декількох років займають чималу частину серед моїх засобів для догляду (міцелярна вода, тоніки, гідролати літрами, маски, мікронізовані водорості, пудра перлів), поряд із «майже чудодійним люксом». Рекомендую всім звернути увагу на дану продукцію!
- Комментарий продавца
Добрий день! Дякуємо за покупку! Ваш відгук надзвичайно важливий для нас! Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені якістю нашої продукції та рівнем обслуговування!
Всього найкращого,
з повагою, компанія Naturalissimo!
- Комментарий продавца
- Костя П.
- Ирина М.
Професійна консультація, допомога у виборі товару.
- Сергей К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Турботу продавця про клієнта видно не тільки в тому на скільки швидко передзвонили а і в пакуванні товару. Данному продавцю насрати в чому до вас поїде замовлення. Маленький флакон в 100 мл відправили в коробці об'ємом 1 кг + пупирка + бумага. І не потрібно казати що це вина Нової пошти, це вина продавця який не потурбувався про пакування, дякую що не запакували в коробку 5 кг, Нова пошта це може. Якби продавець за це все платив, то бог з ним, його вибір. Але чому я за це все змушений платити? Турбота про клієнта "0". Продавця викреслюємо.
- ММаМарМаМария К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Лариса Я.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Татьяна З.
- ЕленаСделка на маркетплейсе Prom.ua
Качественний товар
- Оксана З.
- Наталья Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
