Альгінатна маска
Великою перевагою альгинатной маски в тому, що її можна використовувати для будь-якого типу шкіри. А особливо хороша для вікової шкіри. У поєднанні з грамотним домашнім доглядом та іншими професійними процедурами альгінатние маски попереджують появу ранніх зморшок, розгладжують шкіру, підтримують її тонус.
Для приготування омолоджувальної маски в домашніх умовах можна скористатися альгинатом натрію і мікронізованої ламинарией, які можна придбати у нас. Нижче поділимося деякими перевіреними і ефективними масками.
Рецепт омолоджувальної маски:
Необхідно 1 чайна ложка альгінату замочити 100 г води (приблизно 3 ст. ложки), добре розмішати і залишити настояти на ніч. Вранці додати 1 чайну ложку мікронізованої ламінарії, ще трохи води і пару крапель хлористого кальцію. Всі компоненти ретельно перемішуються. Маска готова до застосування. Перед нанесенням такої маски обличчя можна змастити ефірним маслом. Наносимо товстим шаром, і залишаємо приблизно на 15 – 20 хвилин. По закінченню часу маска стає однорідною і гелеподібної, таким чином, її легко знімати одним рухом. Таку маску потрібно робити сім днів та тоді неперевершений ефект буде видний на обличчя.
Маска з косметичною глиною:
Для цієї маски потрібно 2,5 грама косметичної глини (біла, блакитна), 0,3 грама альгінату і 20 мл теплої води. Всі ці інгредієнти добре змішуємо до стану домашньої сметани. Маска готова.
Хотим отметить, что альгинатные маски используются не только для ухода за кожей лица, но и можно наносить на шею, на глаза и губы, зону декольте. Так же наносят на проблемные участки тела, подверженные образованию «апельсиновой корки»: на руки, на ягодицы, на бёдра. Особо эффективны альгинатные маски в сочетании с другими косметическими компонентами.