Корисні властивості білої глини, Каолін
Біла глина, або каолін — природне диво, що володіє всіма корисними властивостями і мінералами, лікувальним дією. Проходячи високу очищення, білу глину застосовують у медицині. Вона може виглядати як в порошкоподібному вигляді, так і шматками.
За своїми якостями і властивостями біла глина дуже багата. Вона має велику теплоємність, здатність вбирати в себе шкідливі речовини. Завдяки цьому знайшла застосування в медицині. А благородного впливу на шкіру, популярна в косметології.
В медицині
У лікувальних цілях білу глину вживають як всередину, так і зовнішньо, у вигляді примочок, компресів і т. д. Вживати і застосовувати просто і в домашніх умовах. В цілях прийняття всередину, біла глина:
-виводить всі шкідливі речовини з організму;
-при отруєннях;
-при шлунково–кишкових розладах;
Застосовуючи зовнішньо, біла глина:
-при пошкодженні м'язів і зв'язок;
-захворюваннях суглобів;
-при ударах і ранах;
-покращує кровообіг, забезпечуючи тепловий ефект;
-шкірних захворюваннях.
Хочемо зазначити, що глину не можна використовувати повторно. Після тієї або іншої процедури, її необхідно викинути. Повторного ефекту від застосування вона не дасть.
У косметології
Як уже говорили, біла глина багата корисними властивостями і благотворно впливає на шкіру. У косметології на основі її роблять маски. Особливо каолін підходить для проблемної шкіри з вугровим висипом. Вона надає підсушуючу дію, позбавляючись від почервонінь і плям. Але сама по собі вона універсальна і дає корисності для будь-якої шкіри, типу і віку.
Властивості білої глини
- Антисептичну, антибактеріальну дію
- Омолоджує
- Відлущує і очищає шкіру
- Насичує корисними мінералами
- Зберігає пружність
- Зменшує жирність, звужує пори
Після того як ви пройдете курс лікування білою глиною, то відчуєте як проблемна і чутлива шкіра нормалізується. Так само максимально можна зволожити суху шкіру. Існує безліч очищають, відбілюючих, поживних і нормалізують масок на основі білої глини. А для вікової шкіри маска допоможе створити ефект ліфтингу для в'янучої шкіри, і надати молодості і свіжості.
Рецепти масок з використанням білої глини
для проблемної шкіри
такая маска поможет подсушить кожу, бороться с угревой сыпью, особенно для подросткового возраста. Нужно взять столовую ложку белой глины и размешать с небольшим количеством воды. Все размешать до состояния густой смеси нанести на проблемные участки лица, шеи, декольте. Оставьте на лице 10-15 минут после чего смойте водой.
для нормально и комбинированной кожи
нужно взять белую глину и крахмал, в количестве равном по одной столовой ложке, и разбавить желательно в молоке. Получится очень питательная и нежная смесь. После нанесения через 15 минут можно смывать.
для возрастной кожи
такая маска поможет в борьбе с морщинами, придавай коже лица молодости и свежести. Для этого следует столовую ложку белой глины размешивать в отваре трав: ромашка, шалфей, лаванда. Смесь наносим на кожу лица и через 20 минут смываем прохладной водой.
Ванны на основе каолина: существуют не только маски на основе белой глины, но и можно принять ванну. Все просто. В набранную ванну добавляем 3 столовые ложки белой глины. Такие ванны принесут расслабление телу, приятное ощущение и воздействие на кожу. А особенно эффективны при лечении кожных заболеваниях : дерматите, экземах, кожный зуд.
Рекомендации по нанесению белой глины
- Перед нанесением маски на основе глины обязательно нужно очистить лицо от косметики.
- Противопоказано наносить маску на область вокруг глаз, потому как кожа очень в этих местах чувствительная и при высыхании может повредить.
- Размешивать нужно глину прохладной водой и до состояния, чтоб не было малейших комочков.
- Для каждого типа кожа индивидуально по времени нанесения. Потому как при высыхании, белая глина прекращает отдавать полезные свойства.
- Перед снятием маски нужно быть предельно аккуратным, так как можно повредить кожу лица. Поэтому когда глина высохнет, сбрызните ее водой, чтоб, немного размокла. Таким образом, ее легче смывать.
- После смывания глиняной маски желательно нанести увлажняющий или питательный крем. Благодаря крему предотвратиться обезвоживание верхних слоев кожи.
Можно подбить и сделать выводы, что в наше время не обязательно посещать салоны красоты, экономя этим и время и деньги. Глина натуральная, без всяких химических добавок. Поэтому она не ни в коем случае не навредит коже, а только наполнит всем полезным.
В общем, применение масок из белой глины — это хорошая альтернатива дорогим косметическим средствам, которые могут и навредить коже. Причем в этих масках хорошо то, что они универсальны для всех типов кожи: жирную кожу подсушивают, сухую — питают и увлажняют, а комбинированную — насыщают всеми необходимыми веществами и микроэлементами.